Nazywam się Renata Bancerz.
Zarabiam, pisząc teksty na zlecenie. Zajmuję się przede wszystkim copywritingiem turystycznym i przyrodniczym. Współpracuję z redakcjami portali turystycznych, z właścicielami obiektów noclegowych i wydawnictwami publikującymi materiały przyrodnicze. Chętnie piszę także na tematy, związane z psychologią, rozwojem osobistym, parentingiem, urządzaniem ogrodów ozdobnych, problemami społecznymi i rodzinnymi.

Moja droga do freelancingu była długa i zawiła.

Przez wiele lat prowadziłam dokumentację biurową w zakładzie produkcyjnym.
W wolnym czasie pisałam artykuły do prasy dla kobiet. 

Trudne przeżycia osobiste i pandemia skłoniły mnie do rezygnacji z pracy na etacie. Uznałam, że czas najwyższy wykorzystać zdobyte doświadczenie. Zdecydowałam, że chcę poświęcić więcej czasu na pisanie.


Ukończyłam szkolenie Zostań copywriterem, zorganizowane przez Tekstowni.pl i zdobyłam certyfikat. Znalazłam pierwszych klientów i zaczęłam pisać teksty na zlecenie. W międzyczasie czytałam branżowe publikacje i oglądałam webinary doświadczonych kolegów po fachu. Ćwiczyłam warsztat pisarski, współpracując z kilkoma agencjami marketingowymi. Pisałam dużo różnych tekstów, mniej i bardziej ambitnych. Dzięki temu teraz nie obawiam się żadnych wyzwań. Mam już grono klientów, zadowolonych ze współpracy. Pisanie sprawia mi coraz więcej satysfakcji. Regularnie zaliczam kolejne szkolenia z marketingu internetowego, grafiki i tworzenia stron internetowych, aby jeszcze lepiej pomagać moim klientom.

Turystyką interesowałam się od zawsze. Z czasem zafascynowała mnie również przyroda lasów, łąk i jezior, w tym parki narodowe i krajobrazowe. Dzięki pracy zdalnej, nareszcie mam czas na rozwój swoich pasji. W wolnych chwilach podróżuję po Polsce, zwiedzam zabytki i podziwiam krajobrazy. Robię zdjęcia, które wykorzystuję potem na blogu.
Chcesz wiedzieć, czym wyróżnia się moja oferta? Odbieram otoczenie zmysłami. Uważnie słucham, oglądam i chłonę zapach. Potem moje odczucia zamieniam na tekst. Dzięki temu czytelnik czuje, jakby razem ze mną zwiedzał, odkrywał i podziwiał przyrodę.

Zapraszam Cię na mój blog i życzę miłej lektury.

Dobre słowo ma wielką moc. Porusza wyobraźnię i tworzy potrzebę skorzystania z oferty. Otwiera serca, umysły i portfele. Wspiera rozwój biznesu i rozpoznawalność marki. 

Ja Mam Dobre Słowo, a Ty potrzebujesz dobrych tekstów, które zachwycą czytelników, przyciągną klientów i zwiększą Twoje zyski.

Wydaje Ci się, że pisać każdy potrafi? Niby tak, ale copywriting to sztuka pisania tekstów użytkowych, które mają osiągnąć konkretny cel. Aby je napisać, trzeba znać pewne szablony i techniki pisania, język korzyści, zasady SEO i sporo innych trików. Dlatego warto zlecić to zadanie profesjonaliście.

Chcesz, abym coś dla Ciebie napisała? Przejdź do zakładki kontakt i wyślij zapytanie.