Nazywam się Renata Bancerz.
Zarabiam, pisząc teksty na zlecenie. Zajmuję się przede wszystkim copywritingiem turystycznym i przyrodniczym. Współpracuję z redakcjami portali turystycznych, z właścicielami obiektów noclegowych i wydawnictwami publikującymi materiały przyrodnicze. Chętnie piszę również na tematy, związane z psychologią, parentingiem, urządzaniem ogrodów ozdobnych, problemami społecznymi i rodzinnymi.

Moja droga do freelancingu była długa i zawiła.

Przez wiele lat prowadziłam dokumentację biurową w zakładzie produkcyjnym.
W wolnym czasie pisałam artykuły do prasy dla kobiet. 

Trudne przeżycia osobiste i pandemia skłoniły mnie do rezygnacji z pracy na etacie. Uznałam, że czas najwyższy wykorzystać zdobyte doświadczenie. Zdecydowałam, że chcę poświęcić więcej czasu na pisanie.


Ukończyłam szkolenie Zostań copywriterem, zorganizowane przez Tekstowni.pl i zdobyłam certyfikat. Znalazłam pierwszych klientów i zaczęłam pisać teksty na zlecenie. W międzyczasie czytałam branżowe publikacje i oglądałam webinary doświadczonych kolegów po fachu. Ćwiczyłam warsztat pisarski, współpracując z kilkoma agencjami marketingowymi. Pisałam dużo różnych tekstów, mniej i bardziej ambitnych. Dzięki temu teraz nie obawiam się żadnych wyzwań. Mam już grono klientów, zadowolonych ze współpracy. Pisanie sprawia mi coraz więcej satysfakcji. Regularnie zaliczam kolejne szkolenia z marketingu internetowego, grafiki i tworzenia stron internetowych, aby jeszcze lepiej pomagać moim klientom.

Turystyką interesowałam się od zawsze. Z czasem zafascynowała mnie również przyroda lasów, łąk i jezior, w tym parki narodowe i krajobrazowe. Dzięki pracy zdalnej, nareszcie mam czas na rozwój swoich pasji. W wolnych chwilach podróżuję po Polsce, zwiedzam zabytki i podziwiam krajobrazy. Robię zdjęcia, które wykorzystuję potem na blogu.
Chcesz wiedzieć, czym wyróżnia się moja oferta? Odbieram otoczenie zmysłami. Uważnie słucham, oglądam i chłonę zapach. Potem moje odczucia zamieniam na tekst. Dzięki temu czytelnik czuje, jakby razem ze mną zwiedzał, odkrywał i podziwiał przyrodę.

Zapraszam Cię na mój blog i życzę miłej lektury.

Chcesz, abym coś dla Ciebie napisała? Przejdź do zakładki kontakt i wyślij zapytanie.